מוצרלה אייס קרים באור יהודה

מוצרלה אייס קרים באור יהודה

סוף סוף הבאנו את איטליה לאור יהודה. פיצה מוצרלה החליטה ליצור אחות קטנה, חמודה, מתוקה וכשרה (רבנות) ממש כמו השיר יש לי גלידה הכי טובה, הכי טובה ומתוקה״. מוצרלה אייס קרים (או ice cream) נפתחה ועימה טעמים, צורות, מרקמים וצבעים מרהיבים לעין ולחך. לצד התוספות הטריות, פינוקים קראנצ׳ים של מוצרלה אייס קרים הבאנו לכם גם פרוזן יוגורט, יוגורט טרי עם תוספות טריות ותוספות שחיתות (מממממממ) שאי אפשר לסרב להן.

 

 

גלידות וקרטיבים עבודת יד.

מוצרלה אייס קרים נפתחה בצמוד ל״פיצה מוצרלה״ ביצחק רבין 5 במתחם מיני ביג רבין. למעשה מה שמפריד בין הגלידרייה החדשה של אור יהודה לפיצרייה של מוצרלה זה קיר אחד בלבד. הסיבה לכך היא לשמור על השירות והd.n.a המצוין של פיצה מוצרלה. כלומר תוכלו לבצע הזמנה של פיצה בצד אחד ולהזמין גלידה או קינוח ממש ליד. אם ממש תרצו נוכל לבצע את ההזמנה גם בפיצרייה עצמה.

במקום תוכלו להינות ממבחר גלידות בעבודת יד שמייצרים במקום (כן, כמו הפיצה) בטעמים שונים כגון, וניל צרפתי, קפה, פסיפלורה, סורבה תות, בזוקה, רפאלו, אוראו, שוקולד בלגי ועוד.

כמו כן, תוכלו להינות מיוגורט טרי עם מבחר תוספות טריות. ניתן לקחת במשקל של חצי קילו וקילו. בנוסף יש גם פרוזן יוגורט במשקל חצי/ קילו עם מבחר תוספות.

 

 

קרפ מגולגל סניקרס מוצרלה אייס קרים

מעבר לגלידות ולאזור השמנות (המשמינות) יש גם קינוחי שחיתות כגון קרפ הבית, מגולגל בכל טוב. ממרח שוקולד, סירופ שוקולד, פיצפוצי שוקולד, קוקוס, בוטנים ועוד. כמובן שיש גם וופל בלגי סטייל מוצרלה עם תוספות שחיתות. ואיך אפשר בלי פנקייק או יותר נכון טריו פנקייק. שלישיית פנקייקים מדהימים עם מרקם חלומי לצד רוטב סניקרס/ קרמל ובוטנים (מממטורף). אז אם בא לכם להתקרר או להתפנק על קינוח חלבי או גלידה אמיתית אנחנו כאן ממתינים לכם בגלידה מוצרלה אור יהודה עם הצוות הטוב והוותיק שלנו. כמובן שהגלידרייה בכשרות בד״ץ בית יוסף.

https://www.facebook.com/muzzarella.or.yeuda

https://www.instagram.com/pizza_muzzarella/